Vtipy o blondýnkách

14. června 2008 v 14:27 |  Vtipy,blbiny, ...
Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?"
"Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."
Volá jedna blondýna druhé blondýně a říka: "Hele, zbyla mi teplá voda, co s ní mám dělat?" A ona odpoví: "No, dej ji do mrazáku, teplá voda se vždycky hodí."
Potkají se dvě blondýny. Jedna říká té druhé: "Představ si, včera jsem byla na těhotenském testu." Druhá na to: "Prosím tě, jaké byly otázky?"
Blondýnka stojí před zrcadlem a ptá se ho: "Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, kdo je na světě nejkrásnější." Zrcadlo: "Uhni, nevidím!"
Ptá se blondýnka blondýnky už si četla Shakespeara. Blondýnka se zamyslí a řekne: "A kdo ho napsal?"
Blondýnka jede po silnici a poslouchá rádio. Hlasatel vypráví jeden za druhým vtipy o blondýnkách, až to tuhle vytočilo a rádio vypnula. O chvilku později jela kolem kukuřičného pole a viděla tam blondýnku, jak vesluje v člunu. Zastavila, vyklonila se z okýnka a křičí: "Ty slepice! Přesně takové jako ty způsobujou, že se nám lidi smějí. Kdybych uměla plavat, dala bych ti co proto!"
Blondýnka jede autem a zastaví ji policajt. "Doklady prosím." Blondýnka na něj tupě zírá. "No takovou kartičku, je na ní vaše fotka. Blondýnka chvíli váhá, za chvíli se začne přehrabovat v kabelce. Vyndá zrcátko a podá mu ho. Policajt se na něj podívá a řekne: "To jste mohla říct dřív, že jste policajt, jeďte."
Stojí blondýna pod sloupem veřejného osvětlení a klepe na sloup. Jde kolem policista a ptá se ji :"Slečno, proč klepete na ten sloup?" A blondýna mu odpoví :"Ale je tu napsáno prodám byt 2+1 a tak klepu ale asi nikdo není doma." A policista ji odvětí: "Tak klepejte dál někdo musí být doma, protože nahoře se svítí."
Letí blondýnka a prase do vesmíru a ješte pred startem dostane blondýnka i prase obálku. Asi po dvou hodinách letu prijde cas, aby se do své obálky podívalo prase. Prase si tedy svou obálku rozlepí, zamyslí se a zacne lítat po rakete a mackat všelijaký cuplíky. Blondýna to sleduje a myslí si:"Hm, prase a tak duležitý úkol, co budu mít v obálce asi já?" Po dalších dvou hodinách je cas, aby se do obálky podívala blondýna. Blondýna celá nedockavá obálku otevre a tam stojí:" NAKRM PRASE A NA NIC NEŠAHEJ !!!"
Dvě blondýnky stojí na nástupišti. Jedna se ptá průvodči: Doveze mě tento vlak do Prahy? Ne. odpoví průvodčí. A mě? ozve se druhá ...
Jde blondýnka k zubařovi a poslouchá walkmana. Když se už usadila v křesle (zubařském), říká jí zubař: - Ty sluchátka si za každou cenu musíte dát dolů. - Ale já je nemůžu dát dolů. - Mě to nezajímá, ale dáte si je dolů. - Nedám si je dolů! - Ale já potom nemůžu pracovat! řekl zubař a dal jí sluchátka dolů. Blondýnka byla za 5 minut mrtvá. Zubař si nasadí walkmana a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout .... ".
Jede v Římě papež ve svém papamobilu a všimne si, že za vozidlem utíká blondýnka. " Zastavte, neboť tato žena potřebuje rozřešení !" Velitel ochranky však prohlásí, že je to teroristka. Když papež vidí, že blondýnka stále běží za papamobilem, má jazyk na vestě, striktně poručí zastavit vozidlo. Blondýnka přiběhne k papamobilu a z posledních sil vykřikne : "Jednu vanilkovou !"
Při jízdě autem si stěžuje blondýnka manželovi, že jsou ti chodci neukáznění a pletou se ji do cesty. A manžel říká: "Sjeď radši z toho chodníku !"
Byla u nás jednou brigádnice - blondýna. Jednou při psaní na stroji se obrátila k sekretářce s dotazem: "Dochází mi papír, co mám dělat?"
"Vem si pár listů z kopírky."
Blondýna vzala poslední čistý papír, strčila ho do kopírky a pětkrát "rozmnožila".
Bruneta, černovláska a blondýna se baví o svých dětech:
˝Nedávno jsem uklízela pokoj své dcery,˝ povídá bruneta ˝a našla jsem krabičku od cigaret. No vůbec jsem neměla tušení, že naše Petra kouří!˝
˝To já,˝ říká na to černovláska ˝jsem při úklidu dětského pokoje našla flašku vodky. Ani by mě nenapadlo, že naše Hanka chlastá!˝
Blondýna na to říká: ˝Já jsem při úklidu pokoje své dcery objevila primeros. To jsem nevěděla, že Zdena má šulina!˝
Blondýnka zvedne zvonící telefon:
˝Haló... Haló!˝
Ozve se hluboký hlas:
˝Vsadím se, že chceš, abych se u tebe objevil, odnesl tě do ložnice, svlékl, hladil a líbal celé tvoje tělo a pak se s tebou vášnivě dvě hodiny miloval!˝
˝Hihi, teda vy jste dobrák... To chcete říct, že tohle všechno poznáte jen z dvou Haló?˝
Blondýnka volá na policii: ˝Prosím vás, rychle přijeďte! Z auta mi ukradli volant, řadící páku, dokonce i tachometr,..˝
Policajt odpoví ˝Už tam jedem˝, ale za chvíli telefon zase zvoní, je to zase ta blondýnka a říká: ˝Už nemusíte. Já jsem seděla na zadním sedadle.˝
Přijde blondýna do obchodu v Německu a povída "prosím dvě baterie" a prodavačka na ni "Wie bitte?" .Blondýnka si prohrábne vlasy a povída "jasně že nabité ty náno".
"Na co že umřel váš manžel?" ptá se bruneta blondýnky. "Na ABC." "Na ABC? Neumřel náhodou na TBC?" "Ne. Na ABC. Alkohol, baby, cigarety."

Přijde blondýnka do muzea a strčí omylem do vázy.Po chvilce k ní přijde hlídač muzea a říká:ženská vy jste se zbláznila ta váza je 200 let stará a blondýnka na to:ufffffffff já myslela že je nová!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KlarushkA=) KlarushkA=) | Web | 15. července 2008 v 20:39 | Reagovat

:D xD sou dobrý xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama