Vtipný test pro kámošku

15. června 2008 v 10:49
Takže jestli jste ty a tvoje kámoška připraveny, můžeme začít. Vždy se napřed zeptej kámošky na to, co je v závorce a pak až to budeš mít celé vyplněné, jí to přečti. Docela sranda.

Moje rande s ………….(jméno tvého idola). Když jsem mu otevřela dveře,políbil mě na……….(část těla).V ruce držel…………………(dárek co ti někdy dal). Společně jsme si sedli…………(kus nábytku). Samou nervozitou zakopl o………….(něco co patří k nábytku). Bylo mu chudákovi tak trapně, že z toho byl celý………….(barva). Ale to ještě nebylo vše! Kde se vzal, tu se vzal můj……………(zvíře),Chicco lehl si k jeho nohám a začal mu lízat………….(část těla)………….(příslovce,která vyjadřuje stav nálady)si setřel Chiccovy sliny. Chicco to,ale nevzdal a začal………..(zvuk zvířete)jako o život.Byla jsem z toho tak nervozní,že jsem po Chiccovy
hodila…………….(nějaký předmět). Pak jsme se konečně začali líbat byla jsem z toho úplně…………(jaká jsi,když uvidíš hezkého kluka).Pak si mě……………(něčím co se dá dobře uchopit)k sobě přitáhl a začal mě vášnivě svlékat…………..(část oblečení).Něžně jsem ho pohladila po…………..(mužská část těla)a zašeptala mu do ouška…………..(zamilované slůvko). Tak ho to dojalo,že ti zazpíval…………..(píseň).Bohužel to v jeho podání znělo jako od……………(něco co dělá hluk). Abych ho nenápadně co nejrychleji utišila,strčila jsem mu………….(otvor na těle)jeho oblíbené……………(sladkost). Když v tom mu začal v……………….(část kalhot)zvonit mobil.Má prý jít okamžitě domu,protože zapoměl na…………………(nějaká dom.práce). Škoda!!! Ale slíbil mi, že se za……(oblíb.číslo)dnů zase uvidíme. Na rozloučenou mi ještě dal na…………….(č.obličeje)vášnivý polibek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti můj blog ???

Ano 69.6% (236)
Ne 30.4% (103)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama