LÍSKA

14. června 2008 v 12:26 |  Keltský horoskop

Líska - Laskavá a netrpělivá

Srdce bez lásky není srdcem. Život bez obětování není životem. Milá, přívětivá, spolehlivá, nenáročná, nenápadná, společenská, intuitivní, vnímavá, nenásilná, učí se chápat, že si cestu životem neustále může volit z různých možností.

Ve vztahu často myslíš, že miluješ, ale ve skutečnosti "lásku potřebuješ". Pak se cítíš buď citově vydírána a nebo sama citově vydíráš. Hledej sama v sobě, koho nebo čeho se týká tvá citová závislost. Nenech se citově vydírat, odevzdej se životu. Když dva lidi svazuje citové pouto, není jejich vztah zdravý, takový základ vztahu je často odsouzen k zániku.

Skutečná láska je svoboda. Dost často si partnerství vybíráš mezi dvěma vztahy, mezi dvěma odlišnými osobnostmi. Volíš, jakou cestou se vydáš, pak se partnerství buď prohloubí a nebo rozejde. Ty však dokážeš vytvořit domov i z zcela nehostinného prostředí.

V povolání se snažíš o spojení protikladů i těch, mezi kterými se sama rozhoduješ. Nechybí ti schopnost jednat a otevřeně komunikovat s lidmi. Často potkáváš na své profesní dráze dobré spolupracovníky nebo společníky.

V práci se ti vyplatí být upřímná a pružná. Uvědom si svůj osobitý půvab, který ti vždy pomůže k dosažení tvého cíle. Vnímej svoji intuici a vyrovnanost, která ti řekne, kdy jít do boje a kdy raději ustoupit. Máš v sobě dobrého taktika, poslouchej ho. Dej si pozor na svoji paličatost a netrpělivost, pak se projeví tvoje svéhlavost a sobeckost.
V práci potřebuješ vidět nějaký konkrétní cíl, ke kterému směřuješ. V životě si musíš uvědomit, co je smyslem tvého života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jakém jsi znamení?

Beran 8.7% (68)
Býk 7.6% (59)
Blíženec 8.6% (67)
Kozoroh 5.9% (46)
Panna 9.8% (76)
Vodnář 8.5% (66)
Váhy 8% (62)
Štír 10% (78)
Rak 8.1% (63)
Lev 9.5% (74)
Střelec 7.4% (58)
Ryby 8% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama