HABR

14. června 2008 v 12:31 |  Keltský horoskop

Habr - Přemýšlivý a pořádkumilovný

Viděním minulosti nezískám nic. Poznáním budoucnosti získávám málo. Žitím v přítomnosti získávám vše.

Pracovitý a zodpovědný. Moralista. Rád sní. Je milující, rád pečuje o své okolí. Je pečlivý a pilný. Bývá trpělivý a citlivý, na druhé straně i chladný a nemilosrdný, pokud chce dostat to, po čem touží. V takovém případě dokáže citově vydírat své okolí.

V lásce dokážeš být otevřený a uvolněný. Je ti s druhým člověkem hezky, jen někdy se bojíš důvěřovat, že to tak bude napořád. Jsi milující partner, který pečuje o city svého protějšku. Dokážeš se často obětovat. Rád vytváříš klidné rodinné zázemí a pečuješ o děti. Jsi starostlivý a dbalý čistých mravů. Práce je pro tebe posláním. Jsi ochotný se pro svoji práci také obětovat. Trpělivost a starostlivost jsou tvé pracovní přednosti. Citlivě dohlížíš na všechny úkoly a pečuješ o podřízené.

Dřevo habru bývalo označováno jako železné, je to strom s nejtvrdším dřevem v Evropě. Zároveň je habr velmi odolný, nenáročný, schopný růst na všech půdách. Habr má vynikající harmonizující vliv na lidi, zdržující se pod jeho korunou. Pokud člověka čeká nějaká důležitá práce nebo činnost, k níž bude potřebovat mnoho duševních sil a schopnost soustředění, dodá mu je právě habr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jakém jsi znamení?

Beran 8.7% (68)
Býk 7.6% (59)
Blíženec 8.6% (67)
Kozoroh 5.9% (46)
Panna 9.8% (76)
Vodnář 8.5% (66)
Váhy 8% (62)
Štír 10% (78)
Rak 8.1% (63)
Lev 9.5% (74)
Střelec 7.4% (58)
Ryby 8% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama