DUB

14. června 2008 v 12:25 |  Keltský horoskop

Dub - Silný a energický

Neplýtvej svým časem. Každý den si zkus dát za cíl, že dáš svému životu skutečný smysl. Vitalita, životnost, odvaha, síla tělesná i myšlenková, je symbolem sklizně a úrody - umí dobře zasadit a starat se o úrodu, protože pak bohatě sklízí. Je trpělivý a pilný, a to se mu v životě vyplatí. Umí si život vychutnat. Nemá rád politikaření, malichernosti a pomluvy. Hledá jistotu a stálost. Má radost ze svého těla.

Dokáže si užívat své smyslnosti i něžností. Věří, že život je božský a nedělá chyby, pokud jej láskyplně a vděčně přijmeš v jeho přirozenosti. Pokud je tvůj vztah k vlastnímu tělu, erotice a sexualitě nebo k materiálnímu světu spíš obtížný, pokus se o krůček k otevření. Možná jsi jen převzal od někoho jeho vlastní úsudky a předsudky. Pak se projevují u tebe zbytečné zábrany, necítíš se svobodně a jsi svázán všeobecnými morálními představami.

Přestože jsi plný síly a energie, jsi také snadno zranitelný. Tvá rozhodnost a jistota rychle vyprchá, jakmile v tobě vzplane láska. Zamilovaný jsi křehký a citlivý, zapomínáš se opírat o svojí železnou logiku a velmi rychle uvěříš, že tě potkala životní láska. V partnerství se pak stáváš jistotou a pevným základem pro druhé. Věříš na lásku na celý život. Jsi přímým a skvělým partnerem pro toho, kdo hledá sílu, poctivost a pochopení. Vztah je plný důvěry a vzájemného uznání. Pokud se v partnerství projeví tvá "morální" brzda, pak nevnášíš do vztahu žádnou snahu ani cit a držíš se zpátky. To však není tvá přirozenost. To neposloucháš sám sebe, své nitro, svoji duši, ale své okolí. Pokud se projeví ve vztahu pocit nesvobody, pak přichází tvá touha po svobodě. I když se snažíš jednat čestně a zásadově, opouštíš pak jeden vztah pro druhý. A hledáš znovu svoji svobodu jinde. V povolání jsi vytrvalý, svědomitý a pilný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jakém jsi znamení?

Beran 8.7% (68)
Býk 7.6% (59)
Blíženec 8.6% (67)
Kozoroh 5.9% (46)
Panna 9.8% (76)
Vodnář 8.5% (66)
Váhy 8% (62)
Štír 10% (78)
Rak 8.1% (63)
Lev 9.5% (74)
Střelec 7.4% (58)
Ryby 8% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama