ZAJÍC

11. května 2008 v 12:30 |  Čínský horoskop
charakteristika
Ten, jenž spojuje protiklady.

Charakteristika: opatrný, chytrý, družný, přátelský, citlivý, ambiciózní, bázlivý i riskující, jemný, staromódní a častokrát hypochondr.

Rada pro zajíce: Rozhoduj se srdcem. Postupuj láskyplně a dbej na společné a spojující.

Zajíc bývá talentovaný, čestný, dobrosrdečný, zdrženlivý, silně individuální. Je šťastlivec. Má dobrý vkus, vzbuzuje u druhých důvěru a někdy dokáže být melancholický. Ostatní ho mají většinou rádi a jsou jím nadšeni. Má rád společnost a společnost má ráda jeho. Po materiální stránce se dokáže vždy dobře zabezpečit. Válka a hlad se ho dotýkají jen tehdy, když trpí sám. Může "plakat" z malicherného důvodu, ale rychle se uklidní. Někdy rád "kuje pikle", ale vždy si zachová takt a není zlý. Nemá pocit zodpovědnosti ke své rodině, příbuzným ani dětem.

Téměř nikdy se nerozčiluje, má vynikající pracovní schopnosti a je zodpovědný. Dokáže být pečlivý až pedantský. Nepouští se do ničeho, pokud si pořádně nepromyslí všechna pro i proti. Může se z něho stát výborný herec, ale hraje jen výjimečně, je příliš konzervativní. Je velmi dobrý spekulant a dokáže odhadnout velmi výhodné obchody. Dokáže být aktivním podnikatelem. Může být právníkem, advokátem i notářem, může se stát dobrým diplomatem, ale pouze v případě, že se riziko nestane základem jeho života.

Zajíc bude mít klidný život ve všech třech životních etapách- pod jednou podmínkou: nesmí se stát účastníkem výjimečných situací či dramatických událostí. Války, revoluce, katastrofy- to není jeho doména, nelíbí se mu být protivníkem.

Nejbližšími přáteli se mu stávají- Ovce, u které dokáže ocenit umělecké nadání, Vepř, který je pečlivý a Pes. Rád pobývá ve společnosti Krysy, Zajíce, který se ho však neobává, Kohouta, u kterého ho občas překvapí výstřednost, Opice, Draka, Buvola, Tygra a Hada. Nerozumí si s Koněm, kterého ani moc nevyhledává.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

V jakém jsi znamení?

Beran 8.7% (68)
Býk 7.6% (59)
Blíženec 8.6% (67)
Kozoroh 5.9% (46)
Panna 9.8% (76)
Vodnář 8.5% (66)
Váhy 8% (62)
Štír 10% (78)
Rak 8.1% (63)
Lev 9.5% (74)
Střelec 7.4% (58)
Ryby 8% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama