OPICE

11. května 2008 v 13:10 |  Čínský horoskop
charakteristika
Ta, jenž analyzuje, hodnotí a vidí.

Charakteristika: veselá, domýšlivá, dětinská, upovídaná, vtipná, nadšená, vynalézavá, domýšlivá, všestranná, nevěrná, nepravdivá, nedůvěryhodná, vášnivá i ohromující.

Rada pro opici: Těš se na báječná řešení svých problémů nebo na neočekávané navrácení něčeho, co bylo ztraceno. Důvěřuj přitom svému vnitřnímu hlasu, který tě bude bezpečně vést.

Opice jsou velmi nespolehlivé a mají v sobě mnoho protikladů. Má nejztřeštěnější povahu ze všech. Bývá často středem společnosti a zábavy, má smysl pro humor. Často má něco "za lubem". Dokáže si dokonce dělat legraci z Draka, který je nejmocnější, trpělivý a obratný. Opici neovlivní ani přitažlivost Tygra, kterému se také směje.

Jsou chytré, obratné, vynalézavé i originální. Snadno a lehce řeší i ty nejsložitější případy. Jsou schopny se uplatnit kdekoli. Mají snahu vždy vše dokázat okamžitě. Pravdou je, že i ta nejmenší překážka jim dokáže zkazit náladu a zničit jejich plány. Dokáže se dostat z jakékoli situace. Od přírody je nezávislá. Přes občasné drobné finanční problémy se jí vede dobře.

V lásce však štěstí mnohdy nenachází. Je vášnivá, dokáže se rychle zamilovat, ale brzy ji cit opouští a Opice zase hledá novou lásku. Její vztahy mají nestálý charakter. Mnohé Opice mohou dobýt svět a získat slávu, jestliže se jim do toho nikdo neplete.

První životní etapa Opice bývá šťastná. Druhá bouřlivá a její plány se často bortí. Třetí etapa živote je klidná, ale výhledově jí hrozí osamocené stáří. Dost často se odvrací od své rodiny.

Jejich přáteli a společníky pro život mohou být Drak, kterému přinese svoji lstivost a využije jeho moci a Krysa, kterou okouzlí a ta bude Opici milovat celý život. Hodí se k nim i Zajíc, Ovce, Buvol, Pes, Kůň a jiná Opice. Komu se mají raději zdaleka vyhnout, je Had, Vepř, Kohout a Tygr, kterému se Opice vysmívá a přitom udělá lépe, když se mu vyhne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jakém jsi znamení?

Beran 8.7% (68)
Býk 7.6% (59)
Blíženec 8.6% (67)
Kozoroh 5.9% (46)
Panna 9.8% (76)
Vodnář 8.5% (66)
Váhy 8% (62)
Štír 10% (78)
Rak 8.1% (63)
Lev 9.5% (74)
Střelec 7.4% (58)
Ryby 8% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama