KŮŇ

11. května 2008 v 13:07 |  Čínský horoskop
charakteristika
Ten, jenž kráčí beze strachu.

Charakteristika: veselý, výmluvný, zábavný, nadaný, nelítostný, nezávislý, nepoddajný, popudlivý, reprezentativní, silný, vášnivý, oblíbený i dovedný.

Rada: Tvé záležitosti často upadají nejprve do zmatku a teprve pak dostávají konkrétní podobu.

Kůň bývá druhými oblíben. Je reprezentativní, má dobré vystupování, umí se oblékat. Patří k němu veselý charakter, je chytrý, vnímavý a někdy moc mluví. Umí vydělat peníze. Je talentovaný mnoha směry. Dokáže být sebevědomý a zná svou cenu. Do všeho, co se ho týká, vkládá maximum síly a vášně, výjimkou jsou občas služební povinnosti. Kůň má rád zábavu a touží být v centru dění. Kůň má krev, která dokáže často vřít, často vybuchuje, a proto také často ztrácí to, co získal.

Kůň v brzkém mládí opouští svou rodinu a začne žít sám za sebe. Pokud si vytvoří vlastní rodinu, stává se její hlavou, což mu samozřejmě vyhovuje. Kůň - muž není lhostejný k ženám, je schopen na všechno zapomenout, když jsou zasaženy jeho city. Kůň je ochráncem rodiny, pokud jím není, rodinné štěstí se bortí jako domeček z karet. Kvůli lásce může však hodit vše za hlavu. Jeho vášeň je tak velká, že zapomíná na ostatní.

Kůň je individualista, horlivý pracovník, obratný v zacházení s penězi, dobrý finančních. Naneštěstí se rychle pro něco nadchne, ale brzy ho nadšení opustí. Potřebuje být neustále středem pozornosti.

První a druhá fáze života Koně bývá nepokojná. V mládí může Kůň opustit rodinu, a to se neobejde bez potíží. V citové oblastí bývá jeho života také bouřlivý. Třetí, závěrečná etapa, probíhá často ve znamení klidu a míru. Jednou za 60 let se rodí Ohnivý Kůň. Tento kůň může mnohé příznivé vlohy proměnit v nepříznivé. Ohnivý je kůň i rok Ohnivého Koně. Ti, kteří se narodili v roce Ohnivého Koně, mají podobné vlastnosti jako Kůň, ovšem jejich vlastnosti jsou posílené- ať už pozitivně či negativně. Ohnivý kůň je zároveň pracovitější a obratnější, ale bývá i větší egoista. Jeho výrazný temperament se může ukázat, když se vášnivě zamiluje.

Mezi své nejbližší přátele přijímá Tygra, Psa a Ovci, se kterou překoná různé životní překážky. Rád se vídává s Drakem, Hadem, Opicí, Kohoutem, Vepřem a Koněm. Nemusí se stýkat a kamarádit s Krysou, Buvolem a Zajícem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jakém jsi znamení?

Beran 8.7% (68)
Býk 7.6% (59)
Blíženec 8.6% (67)
Kozoroh 5.9% (46)
Panna 9.8% (76)
Vodnář 8.5% (66)
Váhy 8% (62)
Štír 10% (78)
Rak 8.1% (63)
Lev 9.5% (74)
Střelec 7.4% (58)
Ryby 8% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama