BUVOL

11. května 2008 v 12:26 |  Čínský horoskop
chrakteristika
Ten, jenž završuje a započíná.

Charakteristika: Samotářský, silný, hrdý i rezervovaný, umí tvrdě pracovat, je originální, výmluvný, trpělivý, přísný, rozvážný, žárlivý i srdečný. Má originální nápady a krásný dar důvěry. Rozčílí se málokdy, ale pokud se tak stane, je jeho vztek až cholerický. Nedrážděte proto jinak klidného buvola.

Rada pro buvola: Uvědom si, že jsi tady doma. Zaujmi své místo na tomto světě. Sám uvidíš, jak živě se všechno bude vyvíjet, jak se tvým záležitostem bude dařit.

Dokážeš se cítit nabitý energií a být zajedno se sebou i se světem. Buď všechno běží samo od sebe tak, jak sis to přál, nebo se nenecháš možnými rušivými faktory vyvést z míry. Těš se z každého dne, dopřej své duši klid a plně si vychutnej ten rajský pocit. Není radno se mu svěřovat s nějakými spory či problémy, protože jich dokáže zneužít a pak být i nebezpečný. Je tvrdohlavý a nestrpí, aby se něco nedokončilo. Je to rozený "šéf". Jemu vyhovuje svobodné zaměstnání- práce na volné noze. Obvykle toho moc nenamluví, ale když mu o něco jde, dokáže pronášet dlouhé proslovy. Je obdarován vynikajícími řemeslnými a fyzickými schopnostmi. Jeho cílem je žít každou minutu tak, jako by byla poslední.

Zdrojem Buvola je mysl ostrá a tichá jako dýka, s níž je připraven rozetnout každou pohodlnou lež, každou uspávající polopravdu a každý strojený, idylický popis našich životů.

Mysl je zcela zavázaná poznat sebe samu. Někdy Buvol odhalí věci, kterým je zatěžko se postavit nebo vyslechne názor, který se nedá strávit. Jakmile k něčemu takovému dojde, dokáže být velmi náladový. Pokud podlehne své náladovosti, je najednou neustále hladový a trvale nenaplněný. Pak neví, co chce. Nerozumí svému hladu a hledá možnost pro své uspokojení.

V dětství a mládí většinou neprožije nic zvláštního. Ve druhé etapě života se mohou objevit manželské problémy, jelikož Buvol není romantik a dost často se změnit nechce. Ve třetí etapě života se mohou objevit určité potíže, ale podaří-li se mu je překonat, pak jeho stáří je poklidné a spokojené.

Ideálními společníky pro společný život s Buvolem je Had, který dokáže být i nevěrný, ale má dost rozumu, aby Buvola neopustil, Kohout, kterému dovolí, aby vedle něho vynikal a Krysa, která pokud se do Buvola zamiluje, je mu již věrná celý život. Buvol si také rozumí s Drakem, Psem, Zajícem, Tygrem, Opicí, kterou bývá často okouzlený, Vepřem a jiným Buvolem. Ten, kdo se k němu nehodí, a komu se má zdaleka vyhnout, je Ovce a Kůň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V jakém jsi znamení?

Beran 8.7% (68)
Býk 7.6% (59)
Blíženec 8.6% (67)
Kozoroh 5.9% (46)
Panna 9.8% (76)
Vodnář 8.5% (66)
Váhy 8% (62)
Štír 10% (78)
Rak 8.1% (63)
Lev 9.5% (74)
Střelec 7.4% (58)
Ryby 8% (62)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama