1. finálový večer

25. března 2008 v 18:53 |  X-Factor
Ohnivá noc
Jako první před velké publikum nastoupil svěřenec Gábiny Osvaldové Jiří Zonyga s písní Oheň od skupiny Lucie. Zazpívat se mu povedlo báječně. Potom následovala Kamila Nývltová, která kromě skvělého zpěvu předvadla i vynikající tanec. Skupina Za 5 dvanáct zpívala This love od Maroon 5. Jejich podání bylo veselé včetně choreografie. Lukáš Javůrek odzpíval také hezky avšak pro divák byl nezajímavý. Divoký kočky předvedli zajímavou podívanou, ale názory na jejich zpěv jsou rozdvojené. Nejméně porota pochválila Davida Gránského, který Gábinu ani Petra nepřesvědčil a proto se jej zastal pouze >taťka< Ondřej Soukup. Lukáš Javůrek byl podle poroty překvapením večera, stejně jako Martina Pártlová. pavlína Ďuriačová opět ukázala jaký má božský hlas. Anna Ungrová podala píseň Hey baby dobře, porota ovšem vytýkala Ondřejovi výběr písně, protože Britney Spears a Anna jsou protikladné pojmy. Romantici zpívaly výtečně, ale jejich projev byl celkem nudný. Večer uzavřeli zábavní All X, které porota jak jinak, než chválila.
I přesto, že všichni mysleli, že soutěž opustí David, bylo tomu jinak. Dva finalisté s nejmenším počtem hlasů byli Lukáš javůrek a skupina Romantic. Když přišla řada na porotu, Gábina i Petr se podle očekávání zastávali svých svěřenců, tak všechno rozhodl Ondra. Ten neposuzoval zpěv, protože v obou případech byl výborný, ale hledal jakýsi ten faktor X. Ten mu bohužel scházel u Romanticů a Ti museli soutěž opustit.
Můj vlastní názor: Mně to nevadí, protože jsem u nich ten faktor X taky neviděla. Já osobně jsem doufala, že nevypadne David, Anna nebo Kamila. Nestalo se tak a to mně ke šťestí stačí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama